[et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”2_3″][et_pb_image admin_label=”Image Hoërskool Noord-Kaap GWK o15″ _builder_version=”3.0.95″ show_in_lightbox=”on” url_new_window=”off” use_overlay=”off” always_center_on_mobile=”on” force_fullwidth=”off” show_bottom_space=”on” src=”https://northerncape.schoolsthatrock.co.za/wp-content/uploads/2018/07/GWK-o15.jpg” /][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_3″][et_pb_text _builder_version=”3.0.95″ background_layout=”light”]
GWK 0/15 vlnr:
Tyreez Harmse
Ethan Karelse
Zandre Hamann
Marco Jossie
Jayden Eiman
Breyton Daniëls
Afwesig: Ayanda Ntuli
[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row][et_pb_column type=”2_3″][et_pb_image admin_label=”Image Hoërskool Noord-Kaap GWK o17″ _builder_version=”3.0.95″ show_in_lightbox=”on” url_new_window=”off” use_overlay=”off” always_center_on_mobile=”on” force_fullwidth=”off” show_bottom_space=”on” src=”https://northerncape.schoolsthatrock.co.za/wp-content/uploads/2018/07/GWK-o17.jpg” /][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_3″][et_pb_text _builder_version=”3.0.95″ background_layout=”light”]
GWK 0/17 voor vlnr:
Romeo van Wyk
Alnino Lorten
Ryno Rinkwest
Duvan van der Merwe
agter vlnr:
Johan Oberholzer
Kyle Maritz
Henco Louwrens
Robin-lee Pedro
Afwesig: Juan Engelbrecht
[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row][et_pb_column type=”2_3″][et_pb_image admin_label=”Image Grant Khomo – Hoërskool Noord-Kaap ” _builder_version=”3.0.95″ show_in_lightbox=”on” url_new_window=”off” use_overlay=”off” always_center_on_mobile=”on” force_fullwidth=”off” show_bottom_space=”on” src=”https://northerncape.schoolsthatrock.co.za/wp-content/uploads/2018/07/Grant-Khomo.jpg” /][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_3″][et_pb_text _builder_version=”3.0.95″ background_layout=”light”]
Grant Khomo vlnr:
Franco Stassen
Bradley Human
Corne du Plessis
Jesse Denation
Elric Kok
Afwesig: JJ Molete
[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row][et_pb_column type=”2_3″][et_pb_image admin_label=”Image Valkeweek – Hoërskool Noord-Kaap ” _builder_version=”3.0.95″ show_in_lightbox=”on” url_new_window=”off” use_overlay=”off” always_center_on_mobile=”on” force_fullwidth=”off” show_bottom_space=”on” src=”https://northerncape.schoolsthatrock.co.za/wp-content/uploads/2018/07/Valkeweek.jpg” /][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_3″][et_pb_text _builder_version=”3.0.95″ background_layout=”light”]
Valke Week vlnr:
Jesse Thomas
Barney Klaasin
McNiel Kuvido
Byron Le Meyer
Lincoln Frisley
Afwesig: Angelo Rudolph, Andre Hanekom
[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row][et_pb_column type=”2_3″][et_pb_image admin_label=”Image Akademieweek Hoërskool Noord Kaap” _builder_version=”3.0.95″ show_in_lightbox=”on” url_new_window=”off” use_overlay=”off” always_center_on_mobile=”on” force_fullwidth=”off” show_bottom_space=”on” src=”https://northerncape.schoolsthatrock.co.za/wp-content/uploads/2018/07/Akademieweek1.jpg” /][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_3″][et_pb_text _builder_version=”3.0.95″ background_layout=”light”]
Akademieweek vlnr:
Luthando Vass
Seanrique Daniëls
Sisipho Nofuya
Inlas vlnr: Devan Steenkamp, Uwen Brown
[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row][et_pb_column type=”2_3″][et_pb_image admin_label=”Image Crawenweek” _builder_version=”3.0.95″ show_in_lightbox=”on” url_new_window=”off” use_overlay=”off” always_center_on_mobile=”on” force_fullwidth=”off” show_bottom_space=”on” src=”https://northerncape.schoolsthatrock.co.za/wp-content/uploads/2018/07/Cravenweek.jpg” /][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_3″][et_pb_text _builder_version=”3.0.95″ background_layout=”light”]
Cravenweek voor vlnr:
Tlotlo Mokomela
Craig Ockhuis
Elzandro Fredericks
Godwill Romain
Agter vlnr:
Nolan Coetzee
Ruan van Loggerenberg
Leon Koortzen
[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]